. .
۱۳۹۶ سه شنبه ۶ تير
  Skip Navigation Linksصفحه اصلی -> عناوین اخبار -> مشروح اخبار
. .
[  آرشیو اخبار عمومی   ] [  آرشیو کل اخبار  ]

بيانيه جهاددانشگاهي به مناسبت فرارسيدن سالروز حماسه نهم دي ماه  

رویداد عمومی
۱۳۹۵/۱۰/۸
13:58:20
کد خبر 3041

جهاددانشگاهی با صدور بیانه ای به مناسبت فرارسيدن سالروز حماسه نهم دي ماه بر لزوم حفظ ارزش های اسلامی، همدلی و وفاق ملی و نیز ضرورت هوشیاری و بصیرت در برابر دشمنان تأکید دارد.


ه گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسيدن سالروز حماسه نهم دي ماه بیانیه صادر کرد.

متن بیانه صادر شده به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحيم
فتنه ها، تحريم ها، جنگ ها و فشارهاي نظام استكبار و دشمنان اسلام، واكنش آنان به آرمان ها و معيارهاي والاي نهضت اسلامي مردم ايران است كه مدت هاست از جغرافياي سياسي كشور فراتر رفته و پايه هاي نظام هاي باطل و استكباري را در سراسر جهان متزلزل نموده است.
در اين ميان، گاه دشمنان با برنامه ريزي هاي پيچيده و جنگ نرم و با بهره گيري از غفلت عناصر داخلي، مشروعيت اين مركز ثقل آرمان هاي الهي را هدف قرار مي دهند كه اگر هوشياري و بصيرت در ميان نباشد قطعاً خدشه به وحدت ملي و يكپارچگي ملت و مسئولان و تهديد جدي بنيان جمهوري اسلامي ايران را در پي خواهد داشت.
فرصت انتخابات سال 88 و قطب بندي ايجاد شده در ايام تبليغات، دشمن را به پياده كردن طرح شوم خود اميدوار ساخت، اما اين بار نيز ملت منسجم و بصير ايران، دفاع از ارزش ها و حفظ اقتدار كشور را بر تمايلات گروهي و حزبي ترجيح داد و براي خنثي سازي توطئه دشمنان جانانه به ميدان آمد.
حماسه نهم دي ماه 88 سد محكمي شد كه بندبند آن در سايه الطاف الهي، رهبري هوشمندانه و با صلابت رهبر معظم انقلاب اسلامي (مدظله العالي) و پشتيباني ملت بزرگ ايران شكل گرفت.
در آستانه سالروز اين حماسه بزرگ، بار ديگر بر همدلي، وفاق ملي و آمادگي براي جانفشاني در راه دفاع از ارزش هاي انقلاب اسلامي تاكيد نموده و از خداوند متعال مسألت مينماييم كه همواره ملت مقتدر و مظلوم ايران را در برابر دشمني ها حفظ و با عزت و سربلندي به سرمنزل مقصود رهنمون سازد.

 
اولین صفحهقبلی1931 ÇÒ 2020بعدیآخرین صفحه
For More Information or Technical Support  Mail To webmaster@jdm.ac.ir
Copyright © 2017 JDM All Rights Reserved.