رییس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد خبر داد:

میزبانی ۱۰۰۰ داوطلب آزمون استخدامی وزارت بهداشت در این مرکز

۲۳ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۵ کد : ۲۷۹۷۷ آموزشی
رییس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد از میزبانی ۱۰۰ داوطلب آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این مرکز خبر داد.
میزبانی ۱۰۰۰ داوطلب آزمون استخدامی وزارت بهداشت در این مرکز

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس احمد افروغی با بیان این مطلب افزود: آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در روز جمعه 24 بهمن ماه در مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد برگزار خواهد شد.

به گفته وی، مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد در این روز میزبان 1000 نفر خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، تمامی پروتکل‌های بهداشتی با دقت فراوان در روزهای برگزاری آزمون در مرکز اجرا خواهد شد، تصریح کرد: در این آزمون فاصله صندلی هر دواطلب دو متر خواهد بود.

وی عنوان کرد: قبل از برگزاری آزمون سه نوع محلول ضدعفونی در مرکز استفاده می‌شود. برای دست، برای سطوح و نوعی دیگر برای ورودی‌ها که به صورت وایتکس برای ضدعفونی کف کفش استفاده می‌شود. همچنین موکت‌هایی در ورودی‌ها پیش‌بینی شده که به صورت مستمر روی آن‌ وایتکس ریخته می‌شود تا کف کفش‌های افراد در زمان ورود به حوزه ضدعفونی شود. برای سطوح مختلف هم به همین شکل مواد ضدعفونی در نظر گرفته شده است که پیش و پس از آزمون همه سطوح مانند صندلی‌ها، دستگیره‌ها، راه‌روها، سرویس‌های بهداشتی و... ضدعفونی شود. برای ضدعفونی دست‌های داوطلبان هم در ورودی‌ها و تمام مسیری که داوطلب در آن‌ رفت‌وآمد دارد، اسپری‌هایی قرار داده شده است.

رییس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد تصریح کرد: به منظور جلوگیری از تجمع دوطلبان، کلیه درب‌های مجتمع شریعتی جهاددانشگاهی از ساعت ۶:۱۵ صبح بر روی دواطلبان باز خواهد شد.

افروغی خاطرنشان کرد: برای آن دسته از داوطلبانی که در بدو ورود به حوزه برگزاری آزمون تب‌سنجی شده و مشکوک شناسایی می‌شوند، اتاق‌ ایزوله و مستقلی در مرکز در نظر گرفته شده است.


نظر شما :