توسط انتشارات جهاددانشگاهی خراسان رضوی و به همت پژوهشکده گردشگری جهاددانشگاهی؛

کتاب "فضاهای شهری، مکان‌های گردشگری، قلمروهای گردشگری شهری" منتشر شد

۱۲ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۷ کد : ۳۱۵۷۴ فرهنگی
توسط انتشارات جهاددانشگاهی خراسان رضوی و به همت پژوهشکده گردشگری جهاددانشگاهی؛ کتاب "فضاهای شهری، مکان‌های گردشگری، قلمروهای گردشگری شهری" منتشر شد.
کتاب "فضاهای شهری، مکان‌های گردشگری، قلمروهای گردشگری شهری" منتشر شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، این کتاب توسط بروس هایلر،تونی گریفن،دبوراادواردز تدوین و مژگان ثابت تیموری حسین مبینی، علی علیزاده زوارم، مصطفی محمدی عبده وند ترجمه و رضا رضوانی پرکند هم آن را ویراستاری کرده است.

کتاب "فضاهای شهری، مکان‌های گردشگری، قلمروهای گردشگری شهری" در ۶ بخش و ۳۱۸ صفحه گردآوری شده است.

در بخشی از پیشگفتار مترجمین این کتاب آمده است که این کتاب به منظور آشنایی دانشجویان، کارشناسان و مدیران برنامه‌ریزی و مدیریت شهری با مفاهیم کالبدی و فیزیکی فضای شهری و بهره‌برداری مکان‌های شهری و تغییر کاربردی های موضوع گردشگری تدوین شده است.

این کتاب با کمک ۲۰ نفر از اساتید متخصص حوزه معماری،شهرسازی،برنامه‌ریزی، مدیریت، اقتصاد، جامعه شناسی و گردشگری و با اقتباس از بیش از ۵۰۰ منبع معتبر تخصصی درباره مکان‌های گردشگری، تجربیات مدیریت شهری در ساماندهی مکان‌های شهری و تبدیل آن به فضاهای گردشگری با ادبیاتی تخصصی گردآوری شده است.

کتاب "فضاهای شهری، مکان‌های گردشگری، قلمروهای گردشگری شهری" با ارائه نمونه‌های مورد مطالعه از نقاط مختلف جهان و به ویژه شهرهای باسابقه تاریخی به عنوان مقصد گردشگری، راه‌گشای متخصصان برنامه‌ریزی شهری و گردشگری خواهد بود.

علاقمندان می‌توانند جهت خرید این کتاب به فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور یا به درگاه اینترنتی www.jdmpress.com مراجعه و یا تلفن ۳۸۸۴۲۲۳۰ دفتر پخش انتشارات جهاد دانشگاهی مشهد تماس حاصل نمایند.

 

 


نظر شما :