توسط مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی؛

پنجمین دوره جامع دیجیتال مارکتینگ با رویکرد ورود به بازار کار برگزار می‌شود

۲۳ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۹ کد : ۳۹۱۰۰ آموزشی
دوره جامع بازاریابی دیجیتالی توسط مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی با هدف آموزش و توانمندسازی کارشناس دیجیتال مارکتینگ برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، از اهم اهداف برگزاری دوره جامع دیجیتال مارکتینگ، رشد کسب و کارها در بستر فضای دیجیتال با استفاده از تسلط به ابزارها و اصول بازرایابی دیجیتالی، استفاده و پیدا کردن فرصت‌های جدید اشتغال جوانان در شرایط اقتصادی دوران کرونا و پساکرونا است.

برخی از مهمترین سرفصل‌های این دوره آموزشی مبانی و استراتژی دیجیتال مارکتینگ، طراحی و اجرای کمپین های تبیلغاتی کلیکی، بازاریابی محتوایی ،بازرایابی دراینستاگرام، بازاریابی در لینکدین ، تولید محتوا،  طراحی سایت با وردپرس، سئو مقدماتی، آشنایی با ابزار گوگل نظیر سرچ کنسول و آنالیتیکس، بازاریابی ایمیلی و ... می‌باشد.

دانش پذیران در دوره جامع دیجیتال مارکتینگ دارای پشتیبانی 8 ماهه از ابتدای دوره، کارگاه‌های عملی و منتور اختصاصی  و در ارتباط مستقیم با مدرسین هستند و در پایان دانش پذیران برتر به بستر شغلی مربوطه معرفی می‌شوند.

شرکت در این دوره‌ی آموزشی نیاز به پیش نیازی ندارد و تنها آشنایی با اینترنت و داشتن علاقه به یادگیری دیجیتال مارکتینگ کفایت می‌کند، همچنین شرکت کنندگان پس از پایان دوره، موفق به کسب گواهینامه معتبر و قابل ترجمه جهاد دانشگاهی می ‌ردند.

علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دوره می‌توانند با شماره   09157335147 تماس بگیرند یا از طریق واتساپ ارتباط برقرار کنند.


نظر شما :