رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد خبر داد:

آغاز ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان مقاطع کاردانی و کارشناسی مرکز

۱۱ مهر ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۹ کد : ۴۹۱۸۵ آموزشی
رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد گفت: ثبت نام نهایی پذیرفته‌شدگان مقاطع کاردانی و کارشناسی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد از امروز دوشنبه ۱۱ مهر آغاز شد.
آغاز ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان مقاطع کاردانی و کارشناسی مرکز

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس احمد افروغی با بیان این مطلب افزود: پذیرفته شدگان مقاطع کاردانی و کارشناسی در این مرکز تا ۱۶ مهرماه فرصت دارند با ارایه مدارک لازم با مراجعه به آدرس سه راه ادبیات، مجتمع دکتر علی شریعتی جهاد دانشگاهی مشهد، ساختمان علمی کاربردی( از ساعت ۸ تا ۱۶) نسبت به ثبت نام نهایی خود اقدام کنند.

وی تصریح کرد: جهت رفاه حال مراجعه کنندگان ثبت‌نام در روزهای تعطیل(چهارشنبه ۱۳ مهر و جمعه ۱۵ مهر ) نیز از ساعت ۸ تا ۱۳ انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: عکس ۴*۳ (۶قطعه)، اصل و تصویر همه صفحات شناسنامه(۲سری)،اصل و تصویر کارت ملی(۲سری پشت و رو)،اصل مدرک پایان تحصیلات متوسطه( اصل دیپلم به همراه ۳ سری کپی یا اصل گواهی موقت به همراه ۲ سری کپی)، اصل کاربرگ ۱۰۲ یا فرم تایید معدل برای دانش ‌آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است و اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم( ۲ سری پشت و رو برای آقایان) از مدارک لازم برای پذیفته شدگان در مقطع کاردانی است.


رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد  افزود: عکس ۴*۳ (۶قطعه)،اصل و تصویر همه صفحات شناسنامه(۲سری)،اصل و تصویر کارت ملی(۲سری پشت و رو) و اصل ‌‌مدرک‌ فوق‌دیپلم و یا کاردانی(اعم از پیوسته/ ناپیوسته)‌ از مدارک لازم برای پذیرفته شدگان در مقطع کارشناسی است.

افروغی با اشاره به اینکه پذیرفته شدگان در دو مقطع باید پرینت رسید پستی از بخش ثبت نام و  کارت بانکی برخوردار از رمز دوم را همراه خودداشته باشند، تصریح کرد: دانشجویان مشمول می‌بایست پس از دریافت نامه قبولی از دانشگاه به دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه نموده و مجوز موقت ثبت نام را به محل ثبت نام ارائه نمایند، همچنین گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقـام مسـوول به همراه آخـرین فیش حقوقی یا حکم کارگزینی و قرارداد معتبر انجام کار ویژه پذیرفته‌شدگانی که از سهمیه شاغل استفاده نموده‌اند.

 

 


نظر شما :