تمدید مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان مقاطع کاردانی و کارشناسی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد

۱۷ مهر ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۸ کد : ۴۹۲۶۴ آموزشی
مهلت ثبت نام نهایی پذیرفته‌شدگان مقاطع کاردانی و کارشناسی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد تا ۱۸ مهرماه تمدید گردید.
تمدید مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان مقاطع کاردانی و کارشناسی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، پذیرفته شدگان مقاطع کاردانی و کارشناسی در این مرکز تا 18 مهرماه فرصت دارند با ارایه مدارک لازم با مراجعه به آدرس سه راه ادبیات، مجتمع دکتر علی شریعتی جهاد دانشگاهی مشهد، ساختمان علمی کاربردی( از ساعت ۸ تا ۱۶) نسبت به ثبت نام نهایی خود اقدام کنند.

عکس ۴*۳ (۶قطعه)، اصل و تصویر همه صفحات شناسنامه(۲سری)،اصل و تصویر کارت ملی(۲سری پشت و رو)،اصل مدرک پایان تحصیلات متوسطه( اصل دیپلم به همراه ۳ سری کپی یا اصل گواهی موقت به همراه ۲ سری کپی)، اصل کاربرگ ۱۰۲ یا فرم تایید معدل برای دانش ‌آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است و اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم( ۲ سری پشت و رو برای آقایان) از مدارک لازم برای پذیفته شدگان در مقطع کاردانی است.


عکس ۴*۳ (۶قطعه)،اصل و تصویر همه صفحات شناسنامه(۲سری)،اصل و تصویر کارت ملی(۲سری پشت و رو) و اصل ‌‌مدرک‌ فوق‌دیپلم و یا کاردانی(اعم از پیوسته/ ناپیوسته)‌ از مدارک لازم برای پذیرفته شدگان در مقطع کارشناسی است.

پذیرفته شدگان در دو مقطع باید پرینت رسید پستی از بخش ثبت نام و  کارت بانکی برخوردار از رمز دوم را همراه خودداشته باشند، همچنین دانشجویان مشمول می‌بایست پس از دریافت نامه قبولی از دانشگاه به دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه نموده و مجوز موقت ثبت نام را به محل ثبت نام ارائه نمایند، همچنین گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقـام مسـوول به همراه آخـرین فیش حقوقی یا حکم کارگزینی و قرارداد معتبر انجام کار ویژه پذیرفته‌شدگانی که از سهمیه شاغل استفاده نموده‌اند.


نظر شما :