عمومی - آرشیو

نامگذاری سالن همایش‌های جهاددانشگاهی خراسان رضوی به نام دکتر سعید کاظمی آشتیانی

به پاس قدردانی از زحمات مرحوم دکتر سعید کاظمی آشتیانی، بنیانگذار پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی، سالن همایش‌های سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی به نام ایشان نامگذاری گردید.

ادامه مطلب
رئیس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی:

جهاددانشگاهی شرکت‌های دانش‌بنیان خوب را به شرکت‌های موفق‌تر تبدیل می‌کند

رئیس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: برخی معتقدند جهاد خود شرکتی دانش بنیان است؛ ما رقیب این شرکتها نیستیم بلکه می‌توانیم شرکت‌های دانش‌بنیان خوب را به شرکت‌های موفق‌تر تبدیل کنیم.

ادامه مطلب
سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:

جهاد دانشگاهی بستر و مامنی برای رونق نوآوری‌های نخبگان است

سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در جریان بازدید از دستاوردهای جهاد دانشگاهی استان خراسان رضوی، به نقش جهاد دانشگاهی در حمایت و هدایت نیروی انسانی خلاق، مستعد و دانش‌آموخته اشاره کرد.

ادامه مطلب
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:

جهاددانشگاهی در حوزه آموزش و پژوهش سرآمد و دارای تجربه است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: : ما در حوزه آموزش و پژوهش راه طولانی در پیش داریم و باید فعالیت‌های زیادی انجام دهیم تا بتوانیم دانشگاه تربت حیدریه را به آن جایگاه واقعی‌اش برسانیم. یکی از اقداماتی که باید انجام شود شبکه‌سازی و برقراری ارتباط با مراکزی است که در این حوزه سرآمد و صاحب تجربه هستند و تمامی زیرساخت‌هایشان کامل بوده و در این مسیر می‌توانند به دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه کمک شایانی کنند؛ جهاددانشگاهی با توجه به جامعیتی که دارد می‌تواند به ما کمک کند.

ادامه مطلب