. .
۱۳۹۶ چهارشنبه ۴ مرداد
Skip Navigation Linksصفحه اصلی -> معاونت پژوهشی -> مراکز خدمات تخصصی -> مرکز خدمات تخصصي تشخيص طبي و آسيب شناسي -> مجتمع پزشکی و پیراپزشکی گناباد
. .
 

مجتمع پزشکی و پیراپزشکی جهاددانشگاهی شهرستان گناباد

به دنبال موفقیت مرکز تشخیص طبی جهاددانشگاهی در مشهد، دومین شعبه آزمایشگاه تشخیص طبی و آسیب شناسی در سال 1366 آزمایشگاه جهاددانشگاهی در شهرستان گناباد تاسیس شد. اين مجموعه از ابتداي تاسيس تا سال 1389 در قالب خدمات آزمایشگاهی به فعالیت های خود ادامه داد. تا اینکه در زمستان سال 1389 مجتمع پزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی در شهرستان گناباد، بامساحت حدود 1400 متر مربع زيربنا و با اعتبار 10 ميليارد ريال، با همت این نهاد و مقامات محلی به منظور ارائه خدمات تخصصی پزشکی و پیراپزشکی و جلوگیری از مهاجرت شهروندان برای درمان به سایر شهرها راه اندازی گردید.

توانمندی ها

این مرکز در بخش آزمایشگاه تشخیص طبی، در زمینه آسیب شناسی، هورمون شناسی، خون شناسی، ایمنی‌شناسی، سرم شناسی، میکرب شناسی، بیوشیمی، قارچ شناسی و انگل شناسی به ارائه خدمات می پردازد.

همچنین دراین مجتمع خدمات پزشکی و پیراپزشکی شامل سونوگرافي و راديولوژي، كلينيك دندانپزشكي، ارتوپدي، قلب و عروق، ارولوژي، جراحي عمومي، چشم پزشكي و تزريقات ارائه می شود.

بیمه های طرف قرارداد

بیمه تامین اجتماعی، درمان، نیروهای مسلح، کلیه بانک ها، بیمه های روستایی مربوط به پزشک خانواده، بیمه ایران، معاینات رانندگان، کمیته امداد، بنیادجانبازان، بهزیستی، اداره زندان ها

تجهیزات

این مجتمع برای ارائه هرچه بهتر خدمات تلاش کرده است از آخرین تجهیزات و امکانات موجود از جمله دستگاه اتوماتیک گاما، دستگاه بیوشیمی، دستگاه سل کانتر هماتولوژی، کواگولامترو... استفاده کند. با توجه به امکانات و تجهیزات پیشرفته موجود، مجتمع پزشکی و پیراپزشکی گناباد علاوه بر انجام و پذیرش کلیه آزمایشات ارجاع شده از پزشکان، پاسخگوی نیازهای آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی و شهرستان های بجستان و فردوس نیز می باشد.

تماس با ما

مدیر داخلی: حمید نورزاد
مسئول فنی: دکتر هاشمیان

آدرس : گناباد-میدان امام خمینی –خیابان سعدی- مجتمع پزشکی و پیراپزشکی گناباد
تلفن: 57223816-051
For More Information or Technical Support  Mail To webmaster@jdm.ac.ir
Copyright © 2017 JDM All Rights Reserved.